Рубрика: Техника

Запчастини для техніки аграрного, сільськогосподарського і будівельного типу

12 Дек 2020

sg-teh

Літо є основним сезоном для збору врожаю у країнах світу. Дозрівають зернові культури: пшениця, овес, ячмінь, жито, просо, а також багато іншого. А для того, щоб не було втрат зерна, потрібно добре підготувати техніку для жнив. Мастила, фільтри, запчасти Джон Дир краще купувати заздалегідь. А ще краще це робити в перевіреного продавця, такого як ХоривАгроТех.

Придбати прокладку до головки найбільш поширеної моделі двигунів Perkins 4.236 і 4.248, можна ось на цьому сайті: http://ru.khorivagroteh.in.ua/druhye-zapchasty-k-sh-tehnyke/zapchasty-dlya-dvyhatelej-perkins/prokladka-holovky-746342m1-dvyhatelya-perkins-kombajnov-claas-massey-ferguson. Ця прокладка пасує до багатьох поширених моделей Massey Ferguson та Claas.

Якісні і перевірені запчастини для техніки CLAAS: різноманітні корпуси до підшипників, фільтри до палива і повітря, насоси всіх типів, ланцюги та привідні елеватори, вали та інше

Найбільше зношуються елементи привідних механізмів. Ремені паси приводять в рух шківи, варіатори, а отже перебувають в стані постійного навантаженні і тертя. Тому їх потрібно міняти відразу, як починає рватися основна частина ременя. Паси краще купувати із високоякісного продукту від німецького, американського виробника.

Придбати заводські запчасти Масей Фергюсон можна в магазині ТехМакАгро.

Також є досить поширений двигун Перкінс 4.154, який використовується на техніці Вольво, Клаас, Дронинборг. Придбати прокладку ГБЦ до такого мотору можна тут: http://ru.khorivagroteh.in.ua/druhye-zapchasty-k-sh-tehnyke/zapchasty-dlya-kombajnov-claas/37711042-vodyanyj-nasos-pompa-kombajniv-claas-compact-20-25. Всі прокладки мають фірмову упаковку та виготовлені в ЄС.

Запчастини до тракторів, двигунів, пресів і комбайнів JOHN DEERE: ремонтні комплекти водяних насосів, поршні та вкладиші, шатуни і гільзи, прокладки до моторів всіх видів тощо

Що стосується пресів підбирачів, то тут частіше ламаються голки, пальці, ножі і підшипники. Все інше зношується не так швидко.

Підібрати заводські запчасти комбайнов Клаас Доминатор до тракторів і комбайнів, двигунів і пресів, можна в магазині АгроКроп.

Купуйте фірмову водяну помпу до мотора Perkins 6.354 в цьому каталозі: http://ru.khorivagroteh.in.ua/druhye-zapchasty-k-sh-tehnyke/zapchasty-dlya-dvyhatelej-perkins/pompa-vodyi-nasos-u5mw0111-kombajnov-claas-mf-dvyhatel-perkins. Водяний насос може бути із шківом, а також і без шківа.