Рубрика: Разное

Гумові деталі автомобіля

24 Янв 2015

46012734_w200_h200_dobloІнтернет магазин запчастини Фіат від компанії БТВ АВТО вітає клієнтів на  своєму сайті. Тут ви зможете знайти будь які автозапчастини, для ремонту свого автомобіля марки Фіат, та прочитати інформативні статті і поради, щодо проведення різного роду ремонтних робіт. Наші спеціалісти завжди готові допомогти вам у підборі необхідних запчастин та оформленні заказу.

Сьогодні ми поговоримо про використання гумових елементів і деталей в системах і агрегатах автомобілів, та про їх експлуатаційну необхідність і корисні властивості. В автомобілі безліч гумових деталей, які мають різні характеристики щодо теплостійкості, стійкості до мінусових температур, хімічної стійкості, гнучкості, твердості і міцності особливо примхливі гумові запчастини які використовуються в іномарках, запчастини фіат добло також не є винятком. Для того щоб краще розумітися на якісних показниках гуми під час вибору і покупки гумових запчастин до свого автомобіля слід вивчити ази структури цього матеріалу. Також потрібно знати які має мати властивості гумова автозапчастина для використання її в різних системах та вузлах автомобіля.
 
Основним матеріалом для виготовлення гумових виробів є каучук природний або синтетичний. Процес переходу пластичного каучуку в еластичну гуму називають вулканізацією. Вулканізація по суті це процес злиття лінійних молекул в рідку сітчасту структуру однорідної маси. Сірка в цьому процесі грає роль прискорювача та агента вулканізації також застосовуються тіурам. Так звана сира гума окрім агентів вулканізації і самого каучуку складається з наповнювачів, це свого роду стабілізатори які частково пом’якшують процес вулканізації. Наповнювачами виступають здебільшого тальк, крейда, оксиди вуглецю або кремнію, магнезія і сажа.

Уже вулканізовану суміш називають гумою. Основними особливостями гуми є малий спротив при стисканні, скручуванні, розтяжці а також перепаді температур і напруги. Значна податливість при деформації робить гумові деталі в автомобілях незамінними.
Інколи каучук заміняють регенератом що є пластичним матеріалом який виготовляють в процесі переробки використаних гумових виробів і гумових відходів. У гумових деталей на основі регенерату підвищена стійкість до паливно-горючих матеріалів, кислоти і лугу, проте фізичні та механічні властивості суттєво знижуються. Деталі з такого матеріалу часто використовують в ролі провідників і направляючих циркуляції рідин, як патрубки чи шланги також використовує дані гумові запчастини Fiat Doblo зокрема в паливній системі.