Рубрика: Разное

Висновок про ринкову вартість нерухомості, автомобілів, рухомого майна

15 Дек 2020

avto_ekspertiza

Висновок про ринкову вартість будь якого виду матеріального майна, цінних паперів, патентів, інтелектуальної власності, відображає його реальну цінність для продавця, інвестора, покупця або іншої зацікавленої сторони. Незалежна оценка недвижимости допомагає вигідно інвестувати в офіс або магазин, а правильно оцінені корпоративні права дають змогу реально визначитись із майбутньою долею компанії.

При оформлення різних нотаріальних угод, потрібно мати технічний паспорт, що видається організацією БТІ. Його потрібно отримувати і після перепланування в будинку чи в квартирі, або при введенні об’єкту в експлуатацію. Про те, скільки коштує і як замовити технічний паспорт, Ви можете прочитати тут: https://www.khoriv.kiev.ua/tehnycheskyj-pasport-na-kvartyru-dom-pomeschenye-kyev/.

Експертна оцінка рухомого майна: автомобілів, навантажувачів, вантажної техніки, комбайнів, обладнання і багато чого іншого. Така послуга завжди приймає до уваги рік виготовлення та введення в експлуатацію

Рухоме майно має свої особливості. Тут виникає часта потреба у страхуванні, адже всі колісні транспортні засоби перебувають в русі, а це в свою чергу підвищує ризик в збереженні цілісності таких активів.

Буде корисним! Якщо Вам потрібна термінова оценка квартиры, дома, земли чи іншого транспортного засобу, то замовте дану послугу в групі компаній ХАТ.

Є багато типів земельних ділянок, які відрізняють цільовим призначенням. Є ділянки для сільського господарства або для фермерства, а є для садівництва чи бля будівництва гаражного комплексу. Більш детально про цільове призначення землі в даній статті: https://www.khoriv.kiev.ua/tselevoe-naznachenye-zemly/. Матеріал підготувати експерти компанії Хорив.

Експертна грошова оцінка нежитлових приміщень включає в себе і роботу по визначенню вартості земельних ділянок. На вартість ділянки не впливатиме, забудована вони чи ні

Якщо на ділянці розташована будівля, ангар, погріб, сарай, то це майже не впливатиме на її вартість. Тільки в окремих випадках це може суттєво впливати на кінечний результат проведених розрахунків.

Про те, як проводиться оценка имущества, дізнавайтесь в професійних фахівців, що працюють в Експертному центрі.

Нерухомість є невід’ємною частиною нашого із Вами життя. Ми живемо в квартирах і будинках, користуємося офісами і адміністративними будівлями, ходимо до магазинів і торгових центрів. Тому важливо і розуміти те, як формується ринкова вартість такого майна: https://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-stoymosty-nedvyzhymosty/.