Рубрика: Оборудование

Продаж якісних авто акумуляторів на Троєщині від AET.UA

12 Сен 2015

6Інтернет-магазин «aet.ua» — це продаж акумуляторів, автомобільних масел і інших супутніх товарів провідних брендів. Ми не просто пропонуємо купити товар, але й допомагаємо зробити правильний вибір. У наші послуги також входить продаж авто акумуляторів на Троєщині з установкою, що вигідно і зручно місцевим жителям.

Магазин «aet.ua» — це завжди актуальні пропозиції і відмінний сервіс. Ви завжди можете подивитися наявність потрібного товару, прочитати про нього і залишити свій відгук. Кваліфіковані співробітники нашого магазину з легкістю нададуть вам інформацію по кожному товару, порадять який акумулятор краще вибрати для вашої машини. При цьому, буде запропонований варіант за оптимальною ціною і найкращої якості. Низькі ціни, сертифікована продукція з гарантією, широкий асортимент популярних ТМ, зручний фільтр для відбору акумуляторів по марці авто і відповідним параметрам і своєчасна доставка роблять покупку легкою і приємною.

А якщо ви перебуваєте в Києві, то наш новий сервіс за посиланням http://aet.ua/contact/ — продаж авто акумуляторів на Троєщині з установкою, обов’язково вам сподобається.

Якщо Вас цікавить питання — де купити автомобільний акумулятор в Києві або в будь-якому іншому місті нашої країни, то телефонуйте Нам. Доставка в будь-яке місто здійснюється будь-яким зручним вам перевізником, а оплатити акумулятор можна як за безготівковим, так і за готівковим розрахунком. Купуючи акумулятор за готівковим розрахунком, заплатити за нього ви зможете безпосередньо при отриманні. А якщо ви працюєте виключно за безготівковим розрахунком, то ми можемо виставити Вам рахунок і надати всі супровідні документи. Ми раді співпрацювати з вами і готові запропонувати автомобільні акумулятори за хорошими цінами.

Найкращі автомобільні акумулятори, а тепер ще й продаж авто акумуляторів на Троєщині з установкою — тільки в інтернет- магазині «www.aet.ua». Ми запропонуємо вам самі топові моделі від провідних українських та європейських брендів — Бош, Варта, Топ Кар, Мутлу, Веста, Медаліст, Рокет, Вікінг, Монбат.

Якщо ви не розбираєтеся в топ, яка модель АКБ вам необхідна — не сумуйте, кваліфіковані менеджери компанії АвтоЕвроТрейд нададуть вам вичерпну консультацію з цього приводу.

Установка здійснюється як на місці знаходження вашого автомобіля, так і безпосередньо біля офісу компанії на вул. Польова 3а(Троєщина).