Рубрика: Актуально

Правова допомога на залізничному транспорті

23 Дек 2020

009

Транспорт і право — два поняття, які завжди супроводжували людство і, безсумнівно, ще будуть супроводжувати нас століттями. Світова торгівля товарами збільшується з року в рік, як і мобільність людини. Сучасні технології дозволяють мережі глобальної економічної співпраці стає простіше, а пересування людей стає швидше й ефективніше. Швидкі та надійні засоби пересування вимагають оптимальних і гнучких транспортних рішень.

З одного боку, це пов’язано з різними професійними проблемами, з іншого — з перспективою безпечного майбутнього. Такі рішення не можуть бути прийняті без юридичного аспекту, тому що в сучасному світі все економічні та технологічні питання привертають за яким випливає необхідність створення або адаптації відповідних правових норм.

Адвокатське об’єднання https://alvaprivacy.ua/ua надає комплексні послуги компаніям залізничної галузі, включаючи залізничних перевізників, які керують інфраструктурою, виробників рухомого складу та елементів інфраструктури, а також інших суб’єктів, що працюють в цьому секторі.

В обсяг консультацій бюро входять:

- проведення юридичних консультацій по судовим спорам;

- проведення аналізу документів, які належать судовій справі;

- можливість досудового розв’язання спірних питань,

- представництво в арбітражу;

- представництво в судах, не виключаючи господарський, кримінальний, адміністративний, цивільний, а також третейський суд;

- допомога в стягненні боргів в судовому порядку або супровід у судових справах будь-яких інших категорій;

- захист і представництво в судах всіх інстанцій в кримінальному провадженні;

- супровід процедури банкрутства, повне ведення трудових, податкових, цивільних, корпоративних спорів;

Крім того, представники бюро представляють клієнтів в інших адміністративних органах і судах.

Спеціалісти адвокатського об’єднання надають постійні юридичні послуги підприємствам залізничної галузі. Готують юридичні висновки та висновки експертів, дорожні карти виробництв у сфері залізничного права і суміжних питань, а також проводять комплексне обслуговування бізнесу.

Адвокати готують юридичні висновки, складають і оцінюють контракти на покупку, оренду і фрахт транспортних засобів та їх обладнання, а також контракти на експедування, транспортування, доступ до інфраструктури та інші, не виключаючи судові суперечки з представництвом клієнтів на всіх етапах судового розгляду.