Рубрика: Разное

Новини зі сфери інфраструктури

12 Апр 2017

shutterstock_147012485-1024x7492_0

Як повідомляють останні новини з Міністерства інфраструктури, незабаром в Україні можуть випускатись електроавтомобілі.

Переговори з американцями

Про те, що українці на офіційному рівні розпочали переговори із американською компанією “Тесла”, повідомив пресі сам міністр інфраструктури Володимир Омелян. Поки що, за його словами, не ведеться мови про облаштування грандіозного заводу чи гігафабрики, однак, для українців важливо розпочати роботу. Міністр запевняє що на даному етапі переговори дуже успішні. Міністерство інфраструктури пропонує “Теслі” дуже вигідні умови.

Забігати на перед та давати якісь прогнози міністр поки що остерігається. Наскільки реалістичною є ця ідея, вказує він, покаже час.

Для українців позитивна відповідь американців була б великою перевагою. Як відомо, країна, в котрій “Тесла” розпочинає виробництво автоматично потрапляє в десятку світових лідерів по виготовленню електрокарів.

Зацікавленість Маска

Про роботу “Тесли” в Україні, як повідомляли новини раніше, вже була розмова. Сам засновник компанії Ілон Маск заявив, що не проти попрацювати в Україні для збереження відновлюваної енергії. По суті, ця фраза стала відповіддю в соціальній мережі. Після створення проекту американців для економії енергії в Австралії в науковця запитали чи зможе він придумати якийсь варіант для України. Останній відповів ствердно.

На таку заяву просто не могло не відреагувати керівництво країни. Володимир Гройсман в дуже швидкому часі прокоментував допис Маска. Прем’єр написав, що країна готова стати полігоном для інновацій та запропонував американцю обговорити це питання більш детально.

Варто нагадати, що відносно нещодавно Маск прославився своїм амбітним спіром. Він погодився за 100 днів вирішити основні проблеми Австралії іх джерелами енергії. За кошти компанії американець погодився встановити в Південній Австралії Powerwall 2 — акумулятори власного виробництва. Якщо такі пристрої не змогли б вирішити проблем країни, тоді вони повинні були перейти у користування місцевого населення абсолютно безкоштовно. Така ідея Ілона Маска зацікавила багатьох австралійських бізнесменів та політиків і вони погодились частково профінансувати проект. Таке рішення стало зрозумілим, адже через брак сонячного освітлення та потужного вітру, від недостачі електроенергії страждає не лише населення, але приватні компанії.